Kullanım By CRCIS` programının Koşulları

Tüm NOOR NOOR NOOR fark kullanıcılar için

Peşin İslami İlimler (CRCIS) istiyorum, Bilgisayar Araştırma ve Uygulama Merkezi, aşırı çoğaltma ve CRCIS 'yazılım programları dağıtımından nakaratı tahmin kurallar ve yasal ve dini normlara uymak bütün kullanıcılar anlayış biliyorum.
Kullanım NOOR yazılım programları koşulları hakkında kullanıcıların sık sık istekleri nedeniyle, onlar haberdar olun:
  • Kullanıcı yalnızca formlar sağlanan ve hiç kimse illegal NOOR programları çoğaltmak için izin kullanabilirsiniz.
  • NOOR programlarının kopyaları alıcıya yalnızca kullanılabilir ve o başkalarına aktarmak, ya da bilgisayarlara kopyalamak hakkı yoktur.
  • NOOR web sitelerinde programlarının içeriğinin sağlanması tamamen veya kısmen yasaktır. Bu web sitelerinin kısa sürede kendi web sitelerinden bunları kaldırmak için CRCIS izni olmadan sunuyoruz bu nedenle gereklidir. Tüm programlarda bile NOOR NOOR-E Ahkam ve güncel programları istisnasız uygulanır.
  • yüzden dahil- CRCIS mobil uygulamalar tarafından sunulan dışındaki biçimlerde NOOR programları sağlayın - yasadışı ve haklar CRCIS ihlali olarak kabul edilir. Bunlardan herhangi bir şekilde sağlayarak ve tek CRCIS takdirine kabul edilecektir.
  • Yazılım kilitleri ve programların isteğe bağlı kayıt sunulması kaldırmak için CRCIS politikasında değişiklik kullanım amaçlıdır kolaylaştırmak için; ancak diğer atanmış diğer 5 sistemlerine programların kurulumu sınırlayıcı dahil yükümlülükler, ve hala yürürlükte kalır.
  • şahsen CRCIS Kültürel Hizmetler Bölümü ile bir anlaşma ya da sözleşme imzalamak veriler ve kaynaklar Noor kullanımı için adaylar. Buna göre, elektronik ya da başka NOOR programlarında mevcut herhangi bir kaynak CRCIS (NOOR) önceden yazılı onayı bağlıdır yayınlayın.
  • eserlerin çoğunun fikri mülkiyet beri NOOR programlarında mevcut kullanıcılar herhangi bir izinsiz kullanımı NOOR programları, dini ihlal uyardı böylece, o ayrı yazarların ve eserlerinin yayıncıların izniyle yarattı gerçek ve tüzel kişiler ile CRCIS parçasıdır ve CRCIS ve yazarlar ve yayıncılar bu yasal hakları saklıdır. Dini düzenlemeler ve standartlar dikkate alınması gereken eğer Açıkçası, Ehl-i Beyt öğretileri ve bilginin yayılması mümkündür; ve daha net uç araçları haklı yaslar söyledi.
İslami İlimler Bilgisayar Araştırma ve Uygulama Merkezi