Multimedia - Videolar, Audio ve Resimler

Noor al-Jinan – Trilingual

Açıklama :

  • Dua dünyevi bağımlılıkları gelen insan ve özgürlük mükemmellik yüksekliğidir. Bu ilahi lütuf ve rahmet sonsuz okyanusa insan ruhunun göl bağlamak için yüzük var. Kutsal Mezmur duas Tanrı'nın kutsal adanmış olanların ruhunu tazeler ve Ehl-i Beyt (AS) sevenlerinin gönlünde üzerinde rehberlik ışığı yansıtır. mistik yalvarmaya ve dua kitapları için bir bilgisayar programı geliştirme fikri Bilgisayar Araştırma ve Uygulama Merkezi, İslam bilimleri çalıştı kadar meşgul bazı İslami yazılım geliştiricilerin kafasında vardı, yüksek suit üreten büyük bir bilgisayar programını sunan niyeti ile Noor el-Jinan İslam Duas Kavramlar sarıldı ve Şii manevi ve etik kültürü güvensizlik.
  • Noor el-Jinan Kur'an ve duas, tefsir ve bunların çevirileri som 67 ana kaynakları dahil edildiği tespih Duas ve etik kitaplar, kokulu. Programın diğer özellikleri onları metin ve çeviri oyun tilavetiyle 14 (AS) 'yanılmaz ve diğer ruhsal rakamlara kitap ve yazarların biyografileri, on resim ve methiye ve ağıtlar hakkında bilgi senkron ekran imkanı ile Ziyarat kitaplar bazı oynamak diğer dini görüntüleri ile birlikte yalvarış. Onun üstün özellikleri programı başlıklı Kur'an-ı Kerim 9. Uluslararası Ticaret Fuarı'na onur (el-Khadim Kur'an) "Kur'an Memurları" ve ilk İslam Bilimleri Yazılım kategorisinde "Multimedya" in ikinci sırada yer aldı edildi yapmak Festival ve Bilgi ve Kültür 9. Uluslararası Ticaret Fuarı'na övdü.

Writings of Sayyid Ibn Tawous

Açıklama :

  • This software library contains the writings of Radi al-Din Sayyid Ibn Tawous in Arabic and Farsi which is developed by Computer Research Center of Islamic Sciences.