Programları nasıl etkinleştiririm ve kayıt ederim ?

Sayın Kullanıcı!
Teşekkürler iyi bir seçim için Noor yazılım programı seçerken.
Kayıt ve etkinleştirmek için, aşağıdaki talimatları dikkatlice okuyun lütfen.

Aktivasyon türünü seçme

Eğer yazılım programları Noor birini yükledikten sonra, bir aktivasyon penceresi açılır. Internet bağlantınız varsa ve internette programı etkinleştirmek istiyorsanız, ilk seçeneği seçin; Aksi takdirde, ikinci seçeneği (bu durumda, SMS, sesli posta, ya da e-posta yoluyla programını etkinleştirebilirsiniz) seçin.
Ancak, Internet üzerinden etkinleştirmek öneririz..


Kişisel veri toplama sayfası

Internet üzerinden etkinleştirmeyi seçerseniz, Internet'e bağlanmak lütfen; Form kişisel verileri doldurun ve Tamam'a tıklayın. Bir etkinleştirme anahtarı otomatik olarak CRCIS sitesinden indirilebilir olacak ve program çalıştırılır.
Program (Program paketinde) Programın seri numarası gerekli kayıt için.
Bu yıldızlarla alanları ile dolu gerektiğini zorunlu olduğunu unutmayınız. E-posta adresi doğru ve eksiksiz yazılmalıdır.
Bu gizli Bu formdaki bilgiler eklemek olacak söz etmek gerekiyor.
Eğer faaliyetleri ve CRCIS Noor yazılım programları hakkında e-posta ve SMS ile bütün kez son haberleri aldığınızda, sadece formun altındaki "Kabul ediyorum" seçeneğini seçin.


Yorumlar

Yazılım aktivasyon mevcut seçeneklerden biri Yorum göndererek olduğunu. Programın aktivasyonu sonra ve açıklamalar penceresinde cevaben size öneri ve eleştiri yazdığınız açılır ve bunları ortaya konuyor. Eğer Yorumlarınız cevap okursanız, sadece "Görünüm cevaplar" tıklayın istiyorum.
Zaten onay kutusunu var ve şimdi aksi takdirde "her zaman bu pencereyi görüntülemek" istiyorsanız lazım "Seçenekler" gidin ve "Restore Defaults" silindi seçin.


(Internet hariç) Aktivasyon seçenekleri

Eğer. Seçenek "Benim PC üzerinden internete erişim hakkınız yok" penceresini açmak için SMS, sesli posta ve e-posta: (yazılım paketinde mevcuttur) Programın seri numarası ekledikten sonra, üç yöntemden biri programını etkinleştirebilirsiniz. Bir sonraki adımı görmek için bir seçenek belirleyin.


Bir cep telefonu ile aktive Programı (SMS ile)

Aktivasyon kodu, bir cep telefonu kullanımı ve telefon numarasına SMS göndererek almak için bir yolu (+98) 3000135700 metinde programın seri numarasını ve (verilen aktivasyon sayfası sizin için) PC numarası verilir SMS ve belirtilen SMS numarasına gönderin.
Örnek : 1234567891234567#12345678912345678
Iki figür arasında # karakteri (örneğin seri numarası ve PC numarası eklemek) o gerekli olduğunu unutmayınız.
Eğer SMS göndermek sonra aktivasyon kodunu alırsınız. Verilen kutuda sadece yerleştirin ve programı çalıştırmak için Tamam'a tıklayın.
Tam sayılar eklemek için emin olun; Aksi takdirde (sayılar yanlış takıldığında) Aşağıdaki programın izinlerini kaybetmek araçlardan biridir.
Eğer aynı SMS numarasına kısa mesaj olarak öneri ve eleştiri göndermek unutmayın.


Telefon görüşmesi aracılığıyla etkinleştirme

Eğer "bir cevap telefonla etkinleştirme" seçtiyseniz, (+98 21) 88140700 veya (+ 98 251) 2936270 seçin Sonra önerilen yöntemde telesekretere programın seri numarasını ve PC numarasını bildiriniz. Kısa bir süre aktivasyon kodunu alırsınız. Kesin yazmak ve ilgili alana yerleştirin ve OK tıklayınız.
Rakamları eklemek için emin olun (yani seri numarası ve PC numarası) tam; Aksi takdirde (sayılar yanlış takıldığında) Aşağıdaki programın izinlerini kaybetmek araçlardan biridir.


Aktivasyon e-posta

Bu şekilde aktivasyon kodunu sormak elde etmek için programın seri numarasını ve PC numarası ve (ilk adı, soyadı, adresi ve telefon numarası da dahil) kişisel bilgilerinizi e-posta gönderin support@noorsoft.info bir E içinden herhangi bir bilgisayardan göndermek için -Posta. Eğer aktivasyon kodunu aldığınızda, ilgili alanda eklemek ve OK tıklayın.
Not : Eğer PC numarası ve mesajda gerekli verilere ek programların seri numaralarını söz ve yukarıdaki adrese gönderebilirsiniz CRCIS yazılım programları tarafından geliştirilen çoklu kullanın.
Bu arada, bu arada sen faaliyetleri ve e-posta yoluyla CRCIS Noor yazılım programları ile ilgili görüş ve önerilerinizi yapabilirsiniz.


Yedekleme dosyaları oluşturma

Bir yazılım programı veya bir dizi program etkinleştirmek "NoorNoorRegister C", NoorData.Dat adlı bir dosyaya program içeriği aktivasyonu hakkında bilgi C sürücüsünde "NoorRegister" adlı bir klasörde depolanır.
Bu durumda sadece dosyanın bir yedeğini almanız önerilir. Bunu işletim sistemini değiştirmek veya programı kaldırın ve yeniden yükleyin, her zaman, senin yoluna yedekleme dosyası verilecek kopyaladığınız zaman Noor yazılım programlarını etkinleştirmek için gerek yoktur.
Yeni bir yazılım Noor programı yüklemek için her zaman, bu yedek dosyasını güncelleştirmek için tavsiye edilir.


Destek

Daha fazla bilgi almak ve onları Noor yazılım programları üzerinde olsun yardımcı olmak için, ya da sadece yükleme ya da bizimle bir program aktive işlemi sırasında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, bir çözüm bulmak için:

Email : support@noorsoft.info

veya bizi sohbet. : Yahoo Messenger veya Google ID Noor programları ile konuşun yoluyla.